Zobacz stronę:

Service On Time

Service On Time Service On Time to firma, która zajmuje się serwisowaniem i naprawą bram przemysłowych. Przedsiębiorstwo posiada ponad 20 ekip serwisowych na terenie całej Polski. Firma oferuje naprawę bram większości producentów z Europy.

Firma skupia się na trzech głównych obszarach działania. Pierwszy z nich to serwis bram i systemów przeładunkowych wszystkich producentów. Drugi punkt obejmuje naprawę bram oraz systemów przeładunkowych różnorodnych marek. Trzeci obszar, to sklep z akcesoriami do bram.

Usługi firmy są wykonywane w całym kraju.

Service On Time gwarantuje profesjonalne podejście pracowników do każdego zlecenia. Kadra serwisu składa się bowiem z wyszkolonych pracowników w tej dziedzinie. Doświadczenie przekłada się na precyzję i najwyższą jakość usług.

Firma zapewnia naprawę i serwis nie tylko w dni robocze, ale również w weekendy. Oprócz tego, specjaliści wykonują bezpłatny audyt produktów oraz konsultacje w firmie klienta. Jeśli będzie wymagać tego sytuacja, mogą Państwo liczyć również na doradztwo odnośnie wyboru produktów lub ich wymiany.

Awarie, jakie mogą wystąpić w eksploatacji bram przemysłowych, są dość częstym zjawiskiem, ze względu na ich specyfikę pracy. Doświadczony serwis bram przemysłowych jest w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości prace naprawcze i serwisowe.

Szczegóły strony serviceontime.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę serviceontime.pl:

Service On Time