Zobacz stronę:

Bartłomiej Sochański

Bartłomiej Sochański Bartłomiej Sochański to prawnik, samorządowiec i polski polityk. Pochodzi ze Szczecina, gdzie przyszedł na świat w 1955 roku. Ukończył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a następnie odbył służbę wojskową i powrócił do rodzinnego miasta.
W Szczecinie dorosłe życie przyniosło pracę, jako radca prawny w Szczecińskiej Stoczni Remontowej „Gryfia”. Niestety wraz z wprowadzeniem stanu wojennego został z niej zwolniony za tworzenie struktur „Solidarności” w miejscu pracy, której po zwolnieniu nadal pomagał. Od 1983 do 1987 roku Bartłomiej Sochański był zastępcą dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie, w późniejszym czasie założył własną działalność, w której jest założycielem i wspólnikiem – Kancelarię prawną Sochański & Osiński.
Bartłomiej Sochański w latach 1990-1994 i 1998-2002 był radnym miasta, a w latach 1994-1998 jego prezydentem.
Dziś Bartłomiej Sochański ponownie startuje w wyborach na prezydenta Szczecina oferując mieszkańcom ciekawe pomysły za rozwój miasta. Zachęcamy do odwiedzenia strony kandydata oraz pójścia na wybory.

Szczegóły strony sochanski.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sochanski.pl:

Bartłomiej Sochański