Zobacz stronę:

Torsystem

Torsystem Torsystem jest polską firmą z tradycją, która działa nieprzerwanie od 18 lat. Firma posiada całkowicie polski kapitał, o czym świadczy także certyfikat Fundacji Firmy Rodzinne. Torsystem działa na terenie całej Polski.
Oferta firmy obejmuje przede wszystkim produkcję najwyższej jakości bram przemysłowych i systemów przeładunkowych. Najbardziej popularnymi typami bram, jakie oferuje firma, są bramy spiralne, harmonijkowe, szybkobieżne, przesuwne, rolowane i segmentowe. Dodatkowo, Torsystem zapewnia sprzedaż bram specjalistycznych - przeciwpożarowych, hangarowych i wielkogabarytowych.

Poza produkcją i sprzedażą bram, firma działa również w zakresie produkcji ramp przeładunkowych oraz uszczelnień pneumatycznych i mechanicznych.
Torsystem jest dystrybutorem i autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej firmy Butzbach.

Specjaliści z Torsystem gwarantują dowóz wszystkich niezbędnych materiałów oraz wykonanie rzetelnego i szybkiego montażu. Mogą Państwo równie skorzystać z pełnej opieki serwisowej, jaką zapewnia firma.
Odpowiednie typy bram, systemów przeładunkowych i innych akcesoriów, dopasowywane są do indywidualnych potrzeb i wymagań danego klienta.

Oferta firmy Torsystem kierowana jest do właścicieli firm, które należą do branż przemysłowych. Każda odnoga przemysłu wymaga profesjonalnych rozwiązań. Bramy i podobne urządzenia są narażane na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, przez co należy swojej firmie zapewnić najlepsze rozwiązanie.

Szczegóły strony torsystem.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę torsystem.com.pl:

Torsystem